اجاره بینظیرترین ویلا مبله در لواسان کد-۶۰۵

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

اجاره بینظیرترین ویلا مبله در لواسان کد-۶۰۵

اجاره بینظیرترین ویلا مبله در لواسان کد-۶۰۵ اجاره بهترین و لوکس ترین ویلای لواسان رو از ما بخواهید .فضایی شیک و دلچسب و محیطی آرام و رویایی .

۲ مکان دیدنی در لواسان http://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gifhttp://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gifhttp://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_smile.gif

۱٫آبشار کفترلو

آبشار کفترلو به فاصله تقریبی ۶ کیلومتری شمال روستای کند علیا و در ارتفاع حدود ۲هزار و ۳۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد. برای رسیدن به این آبشار از داخل روستا، نیاز به حدود ۵/۱ ساعت پیاده روی است. با ادامه خیابان اصلی و خروج از روستا پس از یک چرخش ۹۰ درجه به سمت چپ وارد جاده ای می شوید بنام «خیابان آبشار». کمی بالاتر به یک دو راهی با تابلوی راهنما می رسید که سمت راست به منطقه «آبکشه» و در ادامه به روستای راحت آباد و امامه رفته و سمت چپ ادامه خیابان آبشار است که شما را مستقیم به سمت باغ های روستا و پس از آن به آبشار هدایت می کند. این جاده عریض و ماشین رو تا فاصله حدود یک کیلومتری آبشار امتداد دارد.

۲٫غار خمیرهhttp://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gifhttp://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gifhttp://emrooz.ir/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wpml_bye.gif

غار خمیره یا همان زندانخانه لار در منطقه لواسان و در سمت شمال غربی روستای برگ جهان واقع شده. غار ابعادی در حدود ۲ در ۲ داره و طول آن هم حدود ۳۰ متر برآورد شده.

اجاره بینظیرترین ویلا مبله در لواسان کد-605
اجاره بینظیرترین ویلا مبله در لواسان کد-۶۰۵

#اجاره_برترین_ویلا_مبله_لواسان

#اجاره_ویلای_استخردار_لواسان

#اجاره_منزل_مبله_لوکس_لواسان

#اجاره_روزانه_ویلا_لواسان

#شگفت_انگیز_ترین_ویلا_در_لواسان

مکان

villa

این ملک را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *