اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-۱۶۶

550,000تومان

توضیحات

اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-۱۶۶

تهران شهری است بی اندازه بزرگ و شلوغ که زرق و برق زیادی هم دارد. سفر به تهران میتواند دلایلی مختلفی داشته باشد اما آنچه که بدیهی است؛ همه خواهان یک اقامت کوتاه مدت خوب و آرام هستند. در اینجا قصد داریم مزیت اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-۱۶۶ را برای شما شرح دهیم. سایت تهران سرا سعی کرده است که بهترین موارد از خانه مبله، سوئیت مبله و آپارتمان مبله را برای مسافران عزیز فراهم کند.

قطعا هر فرد و هر خانواده ای سلیقه های خاص خود را دارد، لذا سایت اجاره آپارتمان مبله تهران سرا، خانه های مبله متنوعی را در نقاط مختلف تهران تدارک دیده است. برای اجاره هر آپارتمان مبله میتوانید مشخصات آن را در سایت تهران سرا مشاهده کنید. سپس با تماس با کارشناسان ما هر اطلاعات دیگری که نیاز دارید دریافت کنید.

 

خصوصیات اجاره آپارتمان مبله روزانه شمال تهران کد-۱۶۶

این آپارتمان مبله شیک و لوکس در منطقه جردن واقع شده است که از مناطق بنام شمال تهران است. این منطقه آرامش خاصی دارد که حاصل تلفیق دو بخش مسکونی و اداری با هم است. بسیاری از شرکتهای بزرگ ایرانی و خارجی در این منطقه دفتر دارند. بافت مسکونی آن را نیز که بیشتر شامل قشر متمکن جامعه است نباید نادیده گرفت.

آپارتمان مبله دارای دو خواب دنج و آرام است که استراحت و آرامش شما را تضمین میکنند. از مزیت های خوب این خانه مبله میتوان به داشتن آسانسور و پارکینگ اشاره کرد.
آشپزخانه واحد مبله با تمامی امکانات مورد نیاز شما تجهیز شده است. دیزاین این منزل مبله زیبا، مدرن و چشم نواز است.

اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-166
اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-۱۶۶

 

وقت را تلف نکنید! 😍❤️

با سایت تهران سرا تماس بگیرید و برای اجاره آپارتمان مبله روزانه در شمال تهران کد-۱۶۶ اقدام کنید، قطعا از اجاره این سوئیت مبله بینظیر پشیمان نمیشوید.

 

 

#اجاره_آپارتمان_ مبله_روزانه_در_شمال_تهران_کد_۱۶۶  #اجاره_آپارتمان_مبله_یک_روز_در_تهران

#اجاره_واحد_مبله  #اجاره_روزانه_واحد_مبله_در_تهران  #خانه_کرایه_ای_در_تهران  #اجاره_روزانه_سوئیت_در_تهران #اجاره_روزانه_در_تهران

نظر سنجی

سوئیت تهران

اجاره واحد مبله

اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران

 

آپارتمان مبله اجاره در تهران

این ملک را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *